Vesti

SMF - Just Installed!

Crna magija za ljubav

FilimonBalt · 6204

FilimonBalt

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
poslato: Septembar 11, 2018, 08:16:38 pre podne
Crna magija za ljubav

Ljubavna crna magija je poznata kao loša magija, i upravo to i jeste, crna i opasna. To je čarobni ritual koji se izvodi na načina manipulacije tuđom voljom i namjernom štetom drugima. Ljubavna crna magija je ritual koji ne donosi ništa pozitivno.

Ljudi koji ovu magiju bacaju na druge, trebaju biti na oprezu, jer na kraju, ljubavna crna magija nikome neće učiniti dobro. Onaj ko baca crnu magiju ima loše namere poput osvete i zlobe.

Ni jedan ritual crne magije se ne može koristiti za pozitivne namjere, osobito kada su u pitanju crne čini.

Ljubavna crna magija je pogubna za one kojima se radi magija kao i za one koji je bacaju.

Dorotea

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #1 poslato: Septembar 18, 2018, 04:08:19 posle podne
Crna magija za ljubav

Dok je živeo sa mnom zlostavljao me je mentalno i verbalno. Ljubomora je postala nepodnošljiva. Počela sam da se plašim da će me uskoro i fizički maltretirati. Tražila sam ko radi skidanje crne magije, da me oslobodi od pakla u koji sam zapala. Grigor Harmis Yousif me je spasio. Konačno, kada sam bila oslobodjena od crne magije, on je našao stan i otselio se. Razmišljala sam zatim da uradim crnu magiju za ljubav, da pokušamo ponovo skupa, ali nakon svih stresova, trebala sam malo mira. Poslala sam mu poruku da me nikada vise ne kontaktira i zatim ga zablokirala. 

Ispostavilo se da crna ljubavna magija ima jako lose dejstvo na osobu. Simptomi ludila, nervoze i ljubomore su konstantno prisutni dok su harmonija i ljubav najmanje zastupljeni. Saznala sam malo više o ritualima i skontam da sam propustila vaznje cinjenice. Jedno je ljubavna magija a sasvim nesto drugo je crna magija za ljubav.

Savet i oprez svima, crna magija za ljubav je losa. Bela ljubavna magija donosi ljubav i slogu. To su dva veoma različita rituala za ljubav.

Ali srećom, reagovala sam na vreme i izvukla se.

FilimonBalt

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #2 poslato: Septembar 23, 2018, 09:58:48 pre podne
Crna ljubavna magija

Crna magija za ljubav je negativna sila koja utiče na osobu da vas zavoli. Crna ljubavna magija i bacanje crne magije je veliki greh.

Upotreba crne ljubavne magije je rasprostranjenija nego ikada. Kako je danas u modernom vremenu sve dozvoljeno i dostupno, mladi se sve teže odlučuju da udju u ozbiljnu vezu ili brak i da bih prisilili na to, partneri često upotrebljavaju crnu magiju za ljubav nesvesni posledica koje ona nosi. Osvojanje srca voljene osobe uz pomoć crne magije je štetno.

Kako napraviti Crnu magiju za ljubav? Ovo je najčešće pitanja koje se može čuti od raznih ljudi, posebno od onih koji ne daju da im išta stane na put. Postoji toliko ljudi kojima je primena crne ljubavne magije taktika u ostvarenju želja.

Dok se jedna grupa ljudi pita Kako napraviti crnu magiju za ljubav, druga grupa trazi Skidanje crne magije.

Ljubavna magija crna je štetna i ako poželite da se bavite njome, odustanite jel zasigurno vam neće pomoći za rešavanje ljubavnih problema.

Crna magija za ljubav se pokreće negativnim silama i zlim duhovima što znači da stvarno morate biti oprezni kada je u pitanju ovaj ritual.

Ljudi kojima je običaj crna ljubavna magija, svakako trpe posledice jel stigne ih karma. Ali iako svesni u šta se upuštaju uz bacanje crne magije, oni ne odustaju jel opsednuti Djavolom veruju da moraju služiti u njegovu korist.

Ljubavne čini koje se rade putem crne magije nikada neće doneti ljubav a bacanje kletvi će vam se svakako obiti o glavu.

Uvek će postojati oni koji će vas uveravati da je bacanje crnih ljubavnih čini bezopasno, nemojte verovati u to i raspitivati se kako ih bacati. Sam naziv: crna ljubavna magija vam dovoljno govori o njenoj prirodi i poreklu, tako da ne trebate padati pod uticaj iste kada se razočarani ili tražite pomoć, osvetu ili ljubavnu magiju. Bitno je razgraničiti, najjača ljubavna magija nema veze sa crnomagijskim ritualima koji imaju nuspojava i velikih posledica i po vas i po partnera.

Uopšteno, ono što mi svi znamo o crnoj magiji za ljubav je to da se ona koristi kako bi se nekom naudilo ili kako bi neko postao zavistan. Crna ljubavna magija se koristiti da prisili osobu na nešto što ne želi kako bi jedna strana stekla sreću, dobit, požudu i napredak u svom životu.

Često puta smo u očaju kada se zaljubimo, i kada je neuzvraćena ljubav, pitamo se kako naterati drugu osobu da se zaljubi, i onda dolazimo na ideju za bacanje crne ljubavne magije kako bi ga naterali da nas zavoli.

Mnogi bacaju čini na roditelje kako bi zavoleli svoje dete, ili na rođake, takođe, ali najveća upotreba crne magije je da bi se prisilila devojka ili momak na ljubav. Ukoliko istinski volite neku osobu i želite da ta druga osoba voli vas do kraja života, molim vas, ne bacajte crnu magiju za ljubav.