Vesti

SMF - Just Installed!

Ljubavna Magija Iskustva

FilimonBalt · 7004

Nea

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #15 poslato: Septembar 18, 2018, 03:12:16 posle podne
O iskustvu sa ljubavnom magijom mogu reci da je bilo uzbudljivo.

Ljubavna magija koju sam namenila momku kog sam upoznala na studijama. Mi smo bili u semi ali bio je tako malo uobrazeni snob, nije odgovarao na pozive i poruke sto me je dovodilo do besa. Napravila sam ritual, radio je covek spomenut u postu gore. Ljubavna magija je delovala kroz nekih desetak dana, uobrazenko je sada taj koji zove i koji je naucio kako da me postuje. Tako da, ljubavna magija - iskustvo, previse dobro.

Love

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #16 poslato: Septembar 20, 2018, 01:26:51 posle podne
Pozdrav svima na temi Ljubavna magija iskustva

Imam iskustva sa ljubavnom magijom i puno mi je pomogao Grigor Harmis Yousif.

To sto on radi je mocna ljubavna magija.

Njegov kontak je ovde : 

https://ljubavnamagija.site123.me

To je bila ljubavna magija za vracanje voljene osobe i utisak je fascinantan.

Leona

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #17 poslato: Septembar 20, 2018, 01:59:08 posle podne
Iskustva ljubavne magije

Pomogao mi je takodje Grigor Harmis Yousif

Kada sam mu se obratila za pomoc u vezi ljubavne magije mnogo mojih prijateljica mi je govorilo da mi ne treba ljubavna magija i da momka, koji je bio moja jedina ljubav, zaboravim i pokusam da nadjem srecu sa nekim drugim.

Naravno, nisam ih poslusala jel ja sam verovala koliko je jaka ljubavna magija, u svoje snove i da cu opet vratiti svog voljenog sebi i da cemo biti sretni. 

Grigor Harmis Yousif mi je uradio rituali za vracanje voljene osobe i nakon 14 dana, rezultat je bio ocit. 

Iako su me drugarice odgovarale od njega, Grigor je bio uz mene, bodrio me i vodio ka ostvarenju moga sna. I uspeli smo ljubavna magija je djelovala

Moj savet svima je: Nikad nemoj slušati one ljude koji su negativni i pesimistični… jer ti uzimaju najbolje čežnje i snove koje imaš u svojoj duši… Uvek misli na snagu reči jer sve što čuješ ili čitaš uticaće na tvoja dela!

Dakle: Budi UVEK OPTIMISTA! 
I sta vise, Jednostavno budi GLUV kad ti neko kaže da ne možeš ostvariti svoje snove!”

Ljubavna magija deluje uvjek

Da ne duzim vise, delim kontakt: 

ljubavnamagija.site123.me

Zoa

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #18 poslato: Septembar 20, 2018, 02:03:07 posle podne
Moje iskustvo ljubavne magije je takodje pozitivno.

Mnogo je slucajeva u kojima naizgled savrsena ljubav, zavrsi nesretno. Ponekad nas odlazak voljene osobe ostavi iznenadjene i duboko zamisljene dok pokusavamo shvatiti kako se to dogodilo kada je sve teklo savrseno i idilicno. Razloga za to je pregrst ali umesto ocaja, bitnija stvar je da odlucite da uzmete zivot u svoje ruke i pozabavite se njime.

Ljubavna magija dokazuje uspeh i definiciju da duhovni svet svojim silama nadjacava svaku nedacu i problematiku sa kojom se susrecemo.

Ukoliko je Vase energetsko polje do te mere procisceno i pripremljeno za ostvarenje Vase namere i zelje, prepreka bilo koje vrste, nema apsolutno nikakvih mogucnosti da spreci da se zelja reflektuje u stvarnosti. ljubavna magija je prejaka

Meni je pomogao Grigor Harmis Yousif i kada je u pitanju ljubavna magija, preporucujem ga od srca!

Ljubavna magija prodire u stanja aura obe individe koje se zatim prociscavaju i spajaju u zajednicu. Kada se svi komadi slagalice uklope, bicete zajedno, bićete srećni.

Kontakt

Ljubavna magija Grigor Harmis Yousif:

Xenea

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #19 poslato: Septembar 20, 2018, 02:08:47 posle podne
Ljubavna magija je skup magijskih postupaka, logično uređen niz simboličkih radnji gde ništa nije slučajno, ni vreme, ni mesto izvođenja, kao ni postupci ni sredstva.

Dugo se bavim istrazivanjem iskustva ljubavne magije a takodje sam i narucivala ritual.

Naisla sam na mnogo simboličkog jezika gde su ključni simboli promena i plodnosti, što je u skladu sa ciljem koji postize ljubavna magija - da se izazovu promene - vracanje voljene osobe, privlacenje ljubavi.

A osoba koja je meni pomogla i dokazala kako je ljubavna magija svemocna, je vec pohvaljeni Grigor Harmis.

Kontakt ste vec ostavili ali evo kako pravila nalazu, navodim kontakt :

Da napomenem da sam vise od sest meseci trazila pomoc po raznoraznim stranicama i forumima, prikupljajuci iskustva ljubavne magije, kao i informacije o svakom magicaru pojedinacno i na kraju sam svoje poverenje ukazala Grigoru i bila vise nego zadovoljna ostvarenim rezultatom. 

Ceca

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #20 poslato: Septembar 20, 2018, 02:14:34 posle podne
Ljubavna magija je super jel ukoliko dođe do raskida u vezi, još uvek nije sve izgubljeno zato sto postoje rituali za vracanje voljene osobe.

To je najpoznatija magija za ljubav koja je dala i najbolje rezultate na našim podrucjima. Osim za povratak izgubljenog partnera, Ljubavna magija se koristi i za privlacenje osobe i emotivno vezivanje.

Imam iskustva sa Grigorom koji mi je dokazao da Ljubavna magija ima ogromnu moc.

Rezultat sam videla za dve nedelje. To je bila bela ljubavna magija na daljinu.

Vani

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #21 poslato: Septembar 20, 2018, 02:19:53 posle podne
I meni je on pomogao. Osim za povratak bivse ljubavi, privlacenje ljubavi, Ljubavna magija moze poslužiti i za strast. Da bi se ljubavna magija uspešno izvela potrebno je imati: fotografiju voljene osobe koju pokušavamo vratiti. Da je Ljubavna magija uspesna, dokazuje kada se voljena osoba vrati u naručje. U mom slucaju, nisam htio crnu magiju vec cistu Ljubavnu magiju koja je djelovala za 16 dana.

Za Grigor Harmis Yousif -a mogu samo da kazem da je divna osoba i vrhunski strucnjak u ovoj oblasti i njegova Ljubavna magija je moc.

Kontaktirao sam ga na:

Molim i druge da ostave kontakt i pisu svoja iskustva na temi Ljubavna magija kako bi drugi koji traze pomoc za ljubavne probleme, znali kome da se obrate.

Bokka

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #22 poslato: Septembar 20, 2018, 02:29:58 posle podne
Ljubavna magija je danas rasprostranjenija i dostupnija nego ikad!

Zahvaljujući, pre svega ovakvim forumima, moguće je podeliti iskustva ljubavne magije i pronaći rešenja za ljubavne probleme. 

Tako sam ja nasla osobu koja je meni radila magiju za spajanje rastavljenih. Da, i meni je radio Grigor i sa pravom ga hvale ovde. Pridruzujem se pohvali. Za uspešnost rituala, nije neophodno da verujete u magiju, ja sam bila pesimista ali je ipak ljubavna magija delovala.

Lara

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #23 poslato: Septembar 20, 2018, 04:55:02 posle podne
Ja sam za cilj imala samo jedno, da usrecim partnera i zato imam pozitivan rezultat sa ljubavnom magijom.

Ritual takodje utice i na nas same kao i na partnera. Tj. ako se radi za privlacenje voljene osobe ili vracanje voljene osobe, to ce delovati i na nas u smislu da jaca nase samouverenje, cini nas mirnima, samopouzdanje nam jaca.

Ja sam to osetila, meni je ljubavna magija u tome pomogla, radio mi je Grigor i rezultat sam vidjela za 15 dana. Momak se vratio. A na sebi sam takodje videla promene, koza postala sjajnija, koza cista bela. Svakako, pozitivan uticaj na sve i divno iskustvo ljubavne magije.

Noana

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #24 poslato: Septembar 20, 2018, 05:13:17 posle podne
Ljubavna magija moze da se radi i za rastavljanje dvoje. I to iz mog iskustva, funkcionise.

U zavisnosti da li zelite da ljubavna magija djeluje kao pozitivna ili kao negativna sila. U prvom slucaju ima za cilj spojiti dvoje u ljubav ili brak.

U drugom slučaju, kada se radi magija za rastavljanje,  prave se sihiri koji pretvaraju ljubav u mržnju. Sve počinje neosnovanim sumnjama, ljubomorom, svađom, a završava time da supružnici ili momak i devojka ne mogu da podnesu jedno drugo. Čim kroče blizu partnera automatski menjaju raspoloženje, osjećaju neku teskobu i gađenje.

Ljubavni problem naveden u drugom slucaju, rešava se molitvama i talismanima, i to u roku 14 dana.

Ljubavna magija koja služi da bi se učvrstili odnosi među partnerima, radi se u obliku talismana zvani wazaif ili tivele.

Svaki talisman izradjuje se na pergamentu a neophodan materijal su Safran i Misk. 

Ljubavna magija bazira se na datumima rodjijenja i traje dok ne vi sami ne zelite prekinuti.

Rose

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #25 poslato: Septembar 22, 2018, 08:21:26 pre podne
Ljubavna magija iskustva

Ljubavna magija iskustva ljudi

Iskustva ljubavne magije su mnogobrojna i pozitivna zahvaljujući osobama čija je specijalnost ljubavna magija i vraćanje voljene osobe.

Ljubavna magija iskustva

Svi znamo da je ljubav glavna stvar i pokretač osnovni života, ali nažalost postoje zli ljudi koji žele da rastave srećne parove! Njihovo zlo oružje u tome je Crna magija.

Da biste zaštitili vašu ljubav potrebna vam je trajna zaštita koja će štititi ljubav od vradžbina i zlih ljudi koji žele da vas razdvoje i žele vam zlo.

Vraćanje voljene osobe iskustva

Forum iskustva sa ljubavnom magijom navodi samo neke od primera ljudi koji su radili ritual ljubavnog vezivanja i vratili voljenu osobu. Ti ljudi su samo neki od kojih su hteli da se javno zahvale i na taj način ohrabrili i ostale ljude da se usude u potrazi za rešavanjem ljubavnih problema.

Postoji mogućnost za vratiti izgubljenu ljubav koju vam je preotela treća osoba i da obnovite vašu vezu. To se sve možete rešiti moćnom ljubavnom magijom.

Zato ne treba dopustiti da neko kvari vašu sreću i treba se zaštititi od ljudi koji vam žele zlo. Ljubavni ritual se radi na daljinu pomoću slike voljene osobe i predmeta materijala.

Ukoliko analiza pokaže da se kod vas i voljene osobe može raditi tremtan za ljubav onda nema nikakvih problema. Voljena osoba se vraća i situacija se popravlja u kratkom roku od dana početka ljubavnog rituala.

Ljubavna magija je umeće a rituali magija na daljinu su spasili mnogo brakova i veza. A ono što je najvažnije je da nema negativno dejstvo što svedoče mnoga iskustva ljubavne magije.

FilimonBalt

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #26 poslato: Oktobar 09, 2018, 07:37:16 pre podne
Ljubavna magija iskustva

Tekst sam preuzeo sa jednog sajta.

Ljubavna magija je najobuhvatniji praktični oblik magije. Različite duhovne tradicije drugačije koriste ljubavnu magiju ali svaki ritual ima isti cilj bez obzira da li se radi magija za neuzvraćenu ljubav ili ljubavne čini za privlačenje ljubavi u život.

Često se kaže da je sva magija - ljubavna magija. Da je Eros onaj koji upravlja svom stvarnošću. Ali uzimanje apstrakta i njegovo primenjivanje u praksi često je nezgodno i na kraju nijedno od toga nije važno bez rezultata. Znači ako krajnji cilj nije ljubav, već osveta, takav rezultat onda ne traje dugo. Pogledajmo iskustva preuzeta sa foruma Ljubavna magija iskustva.

Devojka XiXi je napisala:

“Bok, nova sam na forumu. Ali radila sam vec ljubavnu magiju za vracanje bivse ljubavi. Posto smo se pomirili, želim znati može li mi netko preuzeti partnera ako primjerice radi ljubavnu magiju? Bojim se da ne bude kako doslo-tako i otislo. Mada je evo vec dva mjeseca sve super medju nama i postao je zaista dobar. Ali brinem jel me je prije varao na svom uglu. Svima je postalo cudno da se tako smirio sada pa razmisljam sta ako neka od tih sa kojima je bio posumnja da sam radila ljubavnu magiju pa ona uradi isto, moze li ga preoteti?”

Iz njenog iskustva sa ljubavnom magijom, možemo vidjeti želju za ljubavlju i spremnost da istu uzvrati. To nam potvrdjuje i mala doza njene ljubomore i straha da joj dragog ne preotme druga. Pogledajmo odgovor. Na njeno pitanje, Balt je odgovorio:

“Dobro. Prvo, ljubavna magija je djelovala kod tebe i ti si svoj dio ispoštovala i uzvraćaš momku osjećanja. Time je zakon ljubavne magije zadovoljen. Nivo tvojih i njegovih osjećanja je sada na istoj ravni i tu je balans takodjer zadovoljen. Stoga nemaš uopće potrijebe brinuti. Čak i ako druga cura pokuša sa ljubavnom magijom, neće uspjeti da vas razdvoji jel vaša ljubavna magija je i vaša zaštita. Upravo što nisi zloupotrijebila ljubavni ritual, nego si imala čistu namjeru i samo jedan cilj - ljubav. Ovo je pravi primjer kako se i u koje svrhe koristi ljubavna magija.”

Ljubavna magija zasijaće u pravom svjetlu i postignuti rezultat ostaće trajan ako je novonastala situacija
korisna i čini sretnima obe individue.

Arron

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #27 poslato: Oktobar 09, 2018, 08:07:19 pre podne
Moje iskustvo sa ljubavnom magijom potvrdjuje to gore napisano. Srećna je i devojka moja a i ja. Od početka naše veze, moj cilj je bio samo ljubav.

Međutim, svadjali smo se mnogo i naše familije su se puno mešale u naš odnos. Kada smo raskinuli, ja sam više patio od nje. Ona je zapravo bila umorna od svega i prijalo joj je da ima malo slobode, dok sam ja bukvalno umirao za njom. Promenila je broj telefona, blokirala me na svim mrežama, nisam imao načina da je kontaktiram i jedino što mi je ostalo da mogu da uradim je bila ljubavna magija. Nakon nekiih desetak dana od rituala, ona je mene zvala jel ona je čuvala moj broj koji ja nisam menjao. Ono što sam takodje primetio u ovom iskustvu je i to da su se i naše familije prestale mešati u naš odnos i odluke. Znači sve je leglo na svoje mesto baš onako kako treba da bude.

Tako da sam ja prezadovoljan i moje iskustvo ljubavne magije je i više nego dobro.

Seni

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #28 poslato: Oktobar 11, 2018, 11:17:29 pre podne
Pozdrav svima, dali ima neko iskustva sa radom ljubavne magije od Ahmad Muslim Naseer-a?

Lariss

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #29 poslato: Oktobar 13, 2018, 07:09:47 pre podne
Moja drugarica ima iskustva sa njim, radio joj je ljubavnu magiju da se pomiri sa momkom. Veliki strucnjak ali kazu da je jako tesko doci do njega, da mu se puno ljudi javlja pa ne moze svima da stigne da odgovori ali vredi pokusati, kontaktiraj ga.