Vesti

SMF - Just Installed!

Ljubavna Magija Iskustva

FilimonBalt · 16539

Seni

• Newbie
  • *
Odgovor #30 poslato: Oktobar 13, 2018, 08:16:34 pre podne
Oke, svakako javi da li joj je odgovorio i kako je prosla

Lariss

• Newbie
  • *
Odgovor #31 poslato: Oktobar 28, 2018, 08:12:15 pre podne
Javicu

Munira

• Newbie
  • *
Odgovor #32 poslato: Oktobar 29, 2018, 11:39:15 pre podne
Pozdrav svima.

Imam pitanje da li je neko radio ljubavnu magiju kod Veneficium?

Noana

• Newbie
  • *
Odgovor #33 poslato: Oktobar 29, 2018, 12:52:52 posle podne
Ja sam ali nece svakome da radi. Ja sam cekala na odgovor dvije nedelje, pretpostavljam da joj dosta njih pise pa zato.

Munira

• Newbie
  • *
Odgovor #34 poslato: Oktobar 29, 2018, 05:41:39 posle podne
Jel ti je uspjelo ili jos cekas da djeluje?

Afrodite

• Newbie
  • *
Odgovor #35 poslato: Oktobar 30, 2018, 11:09:52 pre podne
I nakon koliko dana je uspjelo?

Noana

• Newbie
  • *
Odgovor #36 poslato: Oktobar 30, 2018, 11:10:48 pre podne
Djelovalo je poslije dvije sedmice nepune. Ima vec dva mjeseca od tada, pomirila sam se sa momkom, zajedno smo i sve je ok.

Lia

• Newbie
  • *
Odgovor #37 poslato: Novembar 25, 2018, 01:03:48 posle podne
Ljubavna magija iskustva u mom slucaju su pozitivna jel je ritual odlicno radio kod mene. U zadnje vrijeme su čak njegove emovije počele bivati jače nego moje ali to je naravno prihvatljivo.

Nemojte samo pretjerivati sa ljubavnom magijom i raditi na uvrnut način da nekoga zezate i pravite ga ludim. Samo ako volite osobu onda je ok i vaša iskustva sa ljubavnom magijom će biti dobra.

Qeqe

• Newbie
  • *
Odgovor #38 poslato: Decembar 22, 2018, 07:53:57 pre podne
I mene zanimaju iskustva sa ljubavnom magijom, od ljudi koji su radili sa zvijezdom ljubavi. Razmisljam da se javim pa bih voljela da čujem jos iskustva? Hvala unaprijed

Jelly

• Newbie
  • *
Odgovor #39 poslato: Decembar 22, 2018, 08:06:15 pre podne
Ljubavna magija iskustva - POMOĆ!!!

Imam tvrdoglavu djevojku koja je jako ambiciozna i ljubav joj nije prioritet u životu. Bivši ju je povrijedio i od tada ne vjeruje nikome i naravn ja tu ispaštam jel gajim zaista čiste emocije prema njoj što mi ona ne vjeruje. Čitam komentare stalno pa ću se najverovatnije i ja javiti za pomoć jel osjećam da mi je emotivno sve dalje. Sačekat ću još malo pa molim sve na temi ljubavna magija iskustva da pišu kakve su problijeme imali prije ljubavne magije i kako sve izgleda nakon toga. Volio bih čuti i pozitivna i negativna iskustva sa ljubavnom magijom.

Ocajna

• Newbie
  • *
Odgovor #40 poslato: Decembar 22, 2018, 08:40:51 pre podne
Moj problijem je sličan ali sa momkom. Nije da nema ambicija da on ostvari nešto, nego je materijalista, tačnije gleda sve kroz novac. Mislim da tako bira i djevojke a meni novac nije jača strana.

Lijepo nam je dok smo skupa, simpatična sam mu kaže, i kada smo sami jako je ljubazan prema meni, duhovit, pažljiv ali čim smo u nekom društvu, on postaje druga osoba. Glumi neki nivo, priča drugačije, ne grli me, a što je najgore ponaša se kao da smo samo prijatelji. Ima jedan model ponašanja prema običnim drugarima a drugi model prema onima koji su imućniji.

Tako sam prošlog vikenda sjedela u društvu sa njim i bila je neka cura koja je iz inostranstva i on se prema njoj sve vrijeme ophodio veoma pažljivo kako sa mnom nikada nije.  :'( Nije ga bilo sramota što sam ja tu, ni od drugih se nije ustručavao jer ona je bogata cura a ja sam samo studentkinja iz radničke klase. Kako se jadno osjećam povodom toga ne bih mogla da opišem ni na deset strana.

Voljela bih ako mogu to promjeniti kod njega i ne znam da li ljubavna magija tu može da utiče da se on ne samo zaljubi u mene i pokaže to pred svima nego bih voljela da utiče na njega da ne gleda ljude po finansijskom stanju nego po karakternim osobinama. Voljela bih čuti ako ima neko slično iskustvo i da li ljubavna magija tu pomaže?

Neutralna

• Newbie
  • *
Odgovor #41 poslato: Decembar 22, 2018, 09:01:10 pre podne
@Ocajna Zaljubljena si u Narcisa koji vjeruje da zaslužuje bolje i koji sve gleda materijalnim očima.  >:(

Žao mi je što si zaljubljena u takvog jer često nemaju milosti prema osjećanjima drugih. Ne znam da li ti ljubavna magija tu može pomoći. Ja zapravo i nemam nikakvih iskustva sa ljubavnom magijom a priključila sam se temi jer mi je tvoj post privukao pažnju. Evo ja bih voljela ako zaista postoji ritual da može da ti pomogne makar da naučiš skota pameti.  >:(

Ja recimo ne bih mogla da trpim i oprostim takve stvari da se na moje oči muva sa snobovskom ribom i mene ponižava samo zato što je ona lovarna. Slatko bih mu se osvjetila da trči za mnom pa bih ga na isti način ponizila da vidi kako to boli. Jel postoji takav ljubavni ritual?

JaSeMaloZezam

• Newbie
  • *
Odgovor #42 poslato: Decembar 22, 2018, 09:15:02 pre podne
Sigurna sam da postoji ritual za sve. Da nije ljubavne magije, bilo bi mnogo jednostranih ljubavi. Lol. Evo i ja bih željela da čujem upute za ovaj ritual, nazovimo ovu magiju "nauči ga pameti"  ;D Za sve muške skotove koji misle da im je kruna na glavi.  ;D

Da li ljubavna magija može da se pravi tako da on trči za tobom a da ga ti kuliraš, da te ne napusti ako ga zezaš? Ovo me izričito zanima, molim vas ako neko ima iskustva sa ljubavnom magijom ove vrste?

Itti

• Gost
Odgovor #43 poslato: Mart 20, 2019, 08:35:00 posle podne
Muskarac ne pati poslije nekog svog postupka,on je uradio sta je zeleo,a i nije ni bitno da li pati, vratice mu se sta ti je uradio. vjerujem da te boli,posebno jer je neocekivano,ne bi te manje boljelo ni da si ocekivala takav rasplet. vjeruj mi samo manje empatije da imas, i neko da te saslusa, pa makar i ovdije. A sto se tice magije, najbolje je da ti se prvo pogleda karmicka mapa, i tebi i njemu, to ce ti najbolje uraditi Islamski astrplog, neka ti kaze koliko ste kompatibilni jedno za drugo i sta je moguce uraditi.

sWatka

• Gost
Odgovor #44 poslato: Mart 21, 2019, 09:55:39 pre podne
Drage moje, ne zaboravite ni na zensku intuiciju!

Bili smo u duzoj vezi od 4 godine, bilo je prekida. U poslednje vrijeme sam sumnjala da me vara a on je predosjetio da sumnjam pa je bio jako obazriv ali moja intuicija mi nije dala mira!  Uglavnom, drugar kaze da ga vidja u nekom kaficu, popije kafu nekih sat vrijemena i odatle odlazi prema ulici iza ugla. I proslo je dvije nedelje nakon sto to saznam i naravno u pratnji drugarice odem u drugi kafic a koji je bas iza tog ugla i vidim ga u zenskom drustvu, ona ga ceka tu i odlaze prema parkingu pa u auto i dalje ne znam gdje. Nije hteo da prizna ali sam mu servirala slike ispred nosa tako da nije mogao vise da laze i na kraju mi prizna da mu se svidjala navodno a vise ne blablabla. Nebitno, nisam oprostila, nisam mu se javljala dvije nedelje i juce sam ih ponovo vidjela zajedno.