Vesti

SMF - Just Installed!

Ljubavna Magija Iskustva

FilimonBalt · 16537

Jedina

• Gost
Odgovor #45 poslato: Mart 21, 2019, 09:57:27 pre podne
Ja bih umrla od smijanja, isprozivala bih oboje na sred ulice.   :D ;D

Itti daj od tog  kontakt ili nesto sta imas? Zanima me jel radi ljubavnu magiju ili sta?

Itti

• Gost
Odgovor #46 poslato: Mart 21, 2019, 09:59:49 pre podne
Nije astrolog vec radi rituale.

Evo sta se zapravo desavalo u mojoj vezi.

Bila sam u vezi skoro 3 godine, nakon toga me je ostavio, prije tri meseca. Upoznali smo se na fakultetu i od druge godine smo bili zajedno. Godinu dana smo se družili i sviđali jedno drugom. Počeli smo vezu kada smo se dobro upoznali. Mnogooo se trudio da me osvoji. Zainteresovala sam ga što sam bila drugačija od drugih, fina, vrijedna, pametna, načitana, ne pijem, ne pušim, ne mjenjam momke, vrhunski student, neobična za današnje vrijeme. Dugo me je čekao da bismo imali odnose. Jako lijepo smo se slagali, zanimaju nas slične stvari, često smo putovali. On je bio divaaan prema meni, kao i ja prema njemu. Trudila sam se da mu olakšam studentske dane, jer sam iz mjesta gdje oboje studiramo. Donosila sam mu hranu, prala, peglala, iznenađivala ga nekim sitnicama. Nisam ga gušila, imao je vrijeme za drugare, kao i ja za drugarice, trening...

Nismo se ni svađali mnogo, osim oko ljudi koji su na neki način indirektno utjecali na našu vezu jer on živi u studentskom domu i nikad nije sam jer cimer retko napušta njihovu sobu, tako da smo vrlo rijetko imali prostora za privatne trenutke. Okruženje mu je očajno.

Par puta sam mu rekla da mi smijeta što se viđao sa nekim djevojkama koje ne poznajem, a koje žive u domu. Zamerala sam mu i što nam komunikacija nekad oslabi kada ode kući. Daleko živi, pa se tokom ljeta za dva mjeseca vidimo jednom na par dana, ali kada se vrati u septembru sve bude super.

Vrijemenom se valjda to taložilo kao i to što nismo imali veću privatnost, da bi me ostavio nakon moje zamjerke što se druži sa djevojkama koje ja ne poznajem, idu napolje i gostuju jedni drugima po sobama do ranih jutarnjih sati. Uglavnom su to klinke željne muške pažnje i ponašaju se kao puštene sa lanca sada kada su bez roditeljskog nadzora.

Nisam mislila da će da me prevari, nego mi je jednostavno smjetalo što se druži sa kojekakvim djevojkama diskutabilnog morala. Na kraju je rekao neće valjda ceo život biti sa istom djevojkom, da hoće da ih mjenja i da mu ozbiljna veza sada dugo ne treba. Nakon raskida je rekao da je on u nekoj fazi sazrijevanja i da sam ja njemu bila i više nego dobra djevojka. On misli da je neiživljen i da je nešto propustio, pa sada kao da na silu hoće nešto da nadomjesti, a po prirodi nije takav. Sve se to desilo nekako odjednom. Volela bih da se pomirimo jer mislim da smo baš jedno za drugo i mislim da bi naša veza sada bila mnogo drugačija, živeo bi sam u stanu i bili bismo zreliji.

Sada kada se vidimo fin je prema meni i kao da bi ćaskao, a ja nekad hoću nekad neću da pričam, ne znam ni kako da se ponašam, jer ako pričam ispašće jurim ga, ako ne pričam biće kao da sam ga preboljela.

Svi su se iznenadili što smo raskinuli jer smo bili skladan i perpspektivan par i kažu da će on žaliti što me je ostavio. To sam i željela pa sam zato kontaktirala tog maga da mi u tome pomogne. Ali kada se otvorila naša karmička mapa rečeno mi je da nismo kompatibilni jedno za drugo i dobila sam savjet da krijenem svojim putem što sam i prihvatila. Eto.

Jedina

• Gost
Odgovor #47 poslato: Mart 21, 2019, 10:00:56 pre podne
Razumijem!

Pisi mi njegov kontakt.

Itti

• Gost
Odgovor #48 poslato: Mart 21, 2019, 10:02:49 pre podne
Imas ovdije:

https://carstvomagije.wordpress.com

Whatsapp: +40773146590

Jedina

• Gost
Odgovor #49 poslato: Mart 21, 2019, 10:03:58 pre podne
Hvala  :-* da li ima viber mozda?

Itti

• Gost
Odgovor #50 poslato: Mart 21, 2019, 10:05:34 pre podne
Nema, samo whatsapp koliko ja znam. Evo jos jednom ti pisem broj i link stranice:

Whatsapp: +40773146590

Mania

• Gost
Odgovor #51 poslato: Mart 21, 2019, 10:34:21 pre podne
Moj je u poslednje vreme počeo intenzivno da se druži sa nekim koleginicama a mene to nervira. Divan je prema meni, ali neće da prestane sa druženjem iako mi smeta. Nije nam dosadno u vezi, zabavno je, možemo da pričamo satima i satima, baš je i rekao kako ni sa kim ne može tako da priča kao sa mnom. Ali malo se u poslednje vreme promenio jer sve što smo nekada tvrdili da je dobro, sada misli da je to loše. Ne zna ni šta priča, kontradiktoran je. On sad misli da smo se mi puno svađali, što nije tačno.

Bilo je ponekad oko nekih gluposti, ali sve bezveze i bez galame. On bi sada želeo da nema obaveza i da nema devojku kojoj mora da se javlja gde ide i šta radi. Nije bio nezreo, ali je valjda postao otkada se druži sa njima. E sada, ja bih htela da mi se uradi ljubavna magija ali ne da on nešto ludi za mnom preterano i transparentno, nego da bude normalan kao i pre i da se udalji od tih koleginica sa posla, da li to moze kod tog belog maga?

Dragica

• Gost
Odgovor #52 poslato: Mart 21, 2019, 10:51:33 pre podne
Dosadila mu je veza, hteo bi malo da se zeza s tim koleginicama i da bude slobodan bez da mu neko gundja oko bilo cega. >:(

Mania

• Gost
Odgovor #53 poslato: Mart 21, 2019, 10:52:35 pre podne
Pa sve ukazuje da je tako  :-\ Jel moze taj beli mag da mi pomogne?

Nenna

• Gost
Odgovor #54 poslato: Mart 21, 2019, 10:54:05 pre podne
Moze.

U mom slucaju nisu bile koleginice vec neka devojka sa kojom on odjednom ide na kafu pa šetaju pa zajedno gledaju film.. Da napomenem da ne branimo jedno drugom prijateljstva ali mi oboje poznajemo naše prijatelje i obično budemo svi skupa a ne da se on odvaja sa njom da idu sami na kafu i sami u šetnju i svaki put mi kaže kao sreli se u gradu slučajno pa kao hajmo na kafu, pa hajmo kod mene da gledamo film.

ALO, to se planira, ne pokupiš drigaricu tek tako da gledate film uveče već se unapred dogovorite i pritom mi se tada ne javljaš na telefon i ne želiš da me upoznaš sa njom! Mag mi je rekao da su oni zapravo tako već oko godinu dana, ali u poslednjih mesec dana više nisu mogli da kriju jel su se vidjali sve učestalije, znači sve češće mi se ne javlja na telefon, pa kao ide kod druga na kafu, a zapravo se sastaje sa njom itd itd. A sa druge strane nije raskidao sa mnom ali sam osetila da se raskid bliži i htela sam to da sprečim.

Ne znam koji ritual je radjen, nisam ja birala ritual nego je mag pogledao slike i valjda po tome on zna šta treba.

Za to vreme nisam ga proganjala niti ispitavala u vezi nje, sam se vraćao u normalu i sve više me zvao uveče da idemo da prošetamo ili da se provozamo pa sam kontala da se polako udaljava od nje. Uveče je dolazio kod mene i sedi po celu noć. Kontam da je to bilo zbog toga što je nju otkačio pa se plašio da ga ne bude tražila u stanu. I tako nekih dvadesetak dana, preko dana smo išli na kafu ali skroz na drugi kraj grada, daleko od kafića gde se sastajao sa njom a uveče smo bili kod mene. Izbegao je skroz znači, zahvaljujući belom Magu. 😊 i čak je nije ni pominjao više, a nisam ni ja jel mi je covek rekao da mu ne prigovaram. Htela sam da ga čačkam i bocnem ponekada za to, da mu prebacim ali nemam ništa od toga, meni je važno da je ponovo sve lepo kao i pre, tako da, što se belog maga tiče, poslušaj šta ti kaže i ako želi da ti uradi, super onda.

XeniaXe

• Newbie
  • *
Odgovor #55 poslato: Mart 26, 2019, 11:38:24 pre podne
Pozdravljam iz Slovenije, volim teme ljubavna magija

Zelim reci da je ljubavna magija djelotvorna i bezopasna. Ja sam iskusila to. Meni je je radio beli mag - ljubavna magija za vracanje voljene osobe, jer moj muz je cesto puta odlazio mene.

Ljubavna magija je djelotvorna kao i svaka druga vrsta magije. Pomogla mi je obredom da se moj muz konacno osvijesti i shvati da je porodica najvaznija.

Od njega ima stranica:

Pocopoco

• Newbie
  • *
Odgovor #56 poslato: Mart 29, 2019, 06:14:46 posle podne
I ja se zahvaljujem za svu pomoc, prije sam bila totalni pesimista ali sada itekako vjerujem u ljubavnu magiju jer mi je vratila momka koga nisam mogla da prebolijet godinama.

Kontakt je ovdije:

https://zvijezdaljubavi.blogspot.com

Katarinica

• Newbie
  • *
Odgovor #57 poslato: Mart 29, 2019, 06:21:58 posle podne
Bok  :-*  :-*  :-*

Da se prikljucim diskusiji Ljubavna magija

Ja sam radila ljubavnu magiju ali ne za vracanje voljene osobe nego sam se htjela ohladiti od ludih emocija.. Naime, zaljubila sam se u čovjeka, a on je oženjen, nisam mogla spavati, nisam se mogla koncentrirati ni na sto, samo sam razmisljala o njemu i bila na ivici da zapostavim fakultet, da upropastim buducnost, ulazila sam u depresiju. Odlučila sam se ohladiti od njega, a znaš da nije lako. Jedino rjesenje bila je ljubavna magija

Covjek mi je uradio ljubavni ritual ili kako se vec to zove. Uglavnom, njegov obrijed ljubavne magije je olakšao moju dušu nakon dva tjedna. Prestala sam misliti o njemu i sada shvatam da mi je čovjek totalno nepoznat, ja nemam više nikakvih osećaja za njega i najzad sam povratila svoj život u normalu. Bjeli mag je davno hvaljen i potvrdjujem da je vrijedan toga.

Možete i procitati na njegovoj stranici:

Lella

• Newbie
  • *
Odgovor #58 poslato: Mart 29, 2019, 06:25:21 posle podne
Ljubavna magija

Ljubav i brak predstavljaju zajednicu dva bića koja teže ravnopravnosti i podjednakom uzimanju odgovornosti.

Ljubav i zajednica dviju osoba jedini je društveno prihvatljiv kodeks ponašanja.

Za one koji nisu zadovoljni svojom ulogom u ovako ustanovljenom odnosu, ili su im se, naprosto, raspršila očekivanja ljubavne priče, postoje dva nacina da se situacija spasi:  Razlaz ili ljubavna magija

Kada ne zelimo prihvatiti razlaz, onda pocnemo prijeduzimati ono u sta smo odbijali vjerujemo:Ljubavnu magiju

Sudeci po svom licnom iskustvu, mogu odgovorno potvrditi da ljubavna magija djeluje itekako i da nema apsolutno nikakvih poslijedica. Ljubavna magija je cistai i prijatna sila koja dvije osobe spaja u obostranu ljubav.

Ja cu osobito pohvaliti gospodju Dionisiu koja mi je radila obred Ljubavna magija prije 17 dana. Prve rezultate vidjela sam nakon dva tjedna. Ljubavna magija je prijala mom braku koji se pretvorio u idilu i harmoniju. Ostavljam ispod kontak Dionisie ako nekome zatreba ljubavna magija je ovde:

https://zvijezdaljubavi.blogspot.com/?m=1

SveZaLjubav

• Newbie
  • *
Odgovor #59 poslato: Mart 29, 2019, 06:33:27 posle podne
Bok svima na forumu

sretna da sam naisla na mjesto gdje mozemo pisati iskustva o ljubavnoj magiji.

O tome bas ne mogu sa drugaricama i familijom. Takodje je I korisno jel u doba kada sam ja trazila pomoc sa ljubavnom magijom nije niko mogao da me uputi bas najbolje pa sam sama istrazivala.

I ja imam iskustva bjelim magom i takodjer mogu reci da je zaista strucnjak na polju ljubavne magije

Evo stranica za one koje zanima:

I whatsapp na koji sam ja kontaktirala:

+40773146590