Vesti

SMF - Just Installed!

Arapska Ljubavna Magija

FilimonBalt · 6222

FilimonBalt

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
poslato: Septembar 11, 2018, 08:31:58 pre podne
Arapska ljubavna magija

Arapska magija za ljubav se izvodi kada želite vratiti bivšu ljubav i da se voljena osoba ponovo zaljubi u vas.

Arapska ljubavna magija se može raditi i ako vas partner vara. Kada se napravi ritual, srce vašeg partnera oseća ljubav i strast samo za vas što ga spriječava da vas vara.

Osim toga, Arapska ljubavna magija se radi i ako zelite da se veza krunise brakom. Ovaj ljubavni ritual izvodi se tako što se piše Wazaif, namjenski, u zavisnosti od toga da li želite vratiti voljenu osobu, privući ljubav magijom ili sačuvati postojeću vezu ili brak.

Arapska ljubavna magija deluje bez obzira kojoj religiji pripadate.

Fabian Lucis

• Administrator
  • Newbie
    • Pogledaj profil
Odgovor #1 poslato: Oktobar 07, 2018, 09:14:20 pre podne
Arapska magija za ljubav poseduje puno rituala za ljubav, i zapisa za vraćanje voljene osobe i privlačenje ljubavi u život.

Arapska ljubavna magija je zapravo hamajlija, tačno odredjena molitva Qurana koja je ispisana na posebnom pergamentu. Nakon pisanja hamajlije, arapska magija za ljubav funkcioniše tako što se nad zapisom citwa odabrana molitva u narednih 40 dana. Nakon toga, željena osoba neće moći nikako da prestane da razmišlja o osobi u čije ime se rade ljubavni sihiri. Odnosno, postaje opsjednuta ljubavlju prema njoj ili njemu.

Arron

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #2 poslato: Oktobar 09, 2018, 07:51:03 pre podne
Da li uvek uspeva?  Treba li cekati da ritual zavrsi, 30 dana?

Kada se radi Arapska magija za ljubav, moje iskustvo tvrdi da su sanse stopostotne. Naravno, pre nego sto se uradi, osoba koja Vam pomaze mora da pogleda datum vaseg rodjenja i na osnovu toga da utvrdi da li vam može pomoci. Ako kaže da može, onda vam ujedno i garantuje uspeh. Rezultat se ne čeka 30 dana niti 40 dana, rezultat se dostiže pre, ali ceo proces mora da se kompletira. Tako da ako imate rezultat na primer za 15 dana, osoba koja vam pomaže neće prestati da čita tajnu molitvu odmah, mora da čita svih 40 dana. Kod mene je bilo tako da mi se devojka javila nakon deset dana od početka ljubavnog rituala. Pričali smo i dopisivali se i 17 dana smo se pomirili. Kada sam tog dana javio Grigoru da smo se pomirili, rekao mi je da svejedno on mora do 40 dana da nastavi molitvu. I onda mi se opet javio tog poslednjeg dana i rekao da je kompletirano sve, da je završio rad i to je bilo to. Ja sam sa devojkom i sve je u najboljem redu, odlično iskustvo.

Arron

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #3 poslato: Oktobar 09, 2018, 10:36:13 pre podne
Sretno pa javi rezultate  :)