Vesti

SMF - Just Installed!

Ljubavna Magija Na Daljinu

FilimonBalt · 6218

Happy Girl

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #15 poslato: Septembar 22, 2018, 11:36:51 pre podne
Ljubavna magija na daljinu

Cesto se pitate se kako vratiti bivsu ljubav. Ne zelite prihvatiti odlazak voljene osobe a nemocni ste da bilo sta promenite. Pritom nemate vise nikakvog kontakta.

Vracanje bivse ljubavi je itekako moguce i u tome pomaze Ljubavna magija na daljinu.

Vracanje voljene osobe magijom na daljinu nije stetno i nema apsolutno nikakvih posledica. Ljubavna magija je zasluzna za pomirenje mnogih rastavljenih parova. Ritual je simbol srece i pomirenja.

Ljubavna magija na daljinu radi se rastavljenim parovima koji nisu vise u kontaktu niti postoji prilika da se sretnu. Nebitno koji je razlog rastavljanja u pitanju, magija za ljubav je toliko jaka da resava sve ljubavne probleme.

Ljubavni problemi mogu biti razlicite prirode, ljudski kao sto su: nerazumevanje partnera, mesanje okoline, prevara, ljubomora. Ili sticaj okolnosti kao sto je: crna magija, urok, energetska blokada ili nedostatak hemije sto sprecava porast osecanja i dalji razvoj veze.

Ljubavna magija na daljinu upravo tu pokazuje svoju delotvornost i spaja rastavljene.

Svaki ritual ima posebne namene:

- Ljubavna Magija za udaju / zenidbu,

- Ljubavna Magija za rastavljanje,

- Ljubavna Maija za vracanje partnera, pomirenje,

- Ljubavna Magija za privlacenje ljubavi u zivot,

- Ljubavna Magija za vezivanje partnera,

- Ljubavna Magija da zavoli,

- Ljubavna Magija za porast osecanja,

- Ljubavna Magija za strast;

Svaki ljubavni ritual koji donosi pomirenje i radja ljubav izmedju partnera je dobar ritual, bilo da je to ljubavna magija mislima, Vlaska magija, Bela ljubavna magija na daljinu i drugi.

Ukoliko vas je partner prevario i razlog raskida je izgubljeno poverenje i ljubomora, ljubavna magija na daljinu uspesno resava ovaj problem. Ljubav, veza i brak zasluzuju da budu sacuvani i ne trebate odustajati pogotovo zato sto postoji magija koja spaja rastavljene.

Ljubav je energija koja je svuda oko nas, mi je dajemo i ocekujemo istu za uzvrat iako je cesto ona neuzvracena. Ljubavni ritual cini da osecanja prestanu biti jednosmerna i da se povrate nama onoliko koliko pruzamo, koliko volimo.

Povratne informacije su vise nego pozitivne o cemu svedoce mnogi koji su imali iskustva sa ljubavnom magijom.

Ljubavna magija na daljinu ne koristi se samo u svrhu vezivanje partnera vec i za budjenje osecanja kao i za privlacenje ljubavi u zivot.

Mnogi se pitaju da li je ljubavna magija stetna a ono sto govore iskustva je da ritual nema posledica niti za vas niti za partnera. Cak i ukoliko se radi ljubavna magija za rastavljanje, treca osoba od koje zelite razdvojiti voljenu osobu nece biti povredjena vec ce naci sebi novu ljubav a vasa voljena osoba ce se vratiti vama.

Ljubavna magija je plemenita bas kao sto je to i ljubav, bezuslovna, jaka, cista i rezultira samo obostranom srecom za obe individue.

Bilo da imate problema u braku ili u vezi, da vam je neuzvracena ljubav, ljubavna magija na daljinu ce vas uciniti ponovo sretnima.

Ovako, ja sam radila ritual za vracanje voljene osobe na daljinu. To je uspjelo, voljena osoba se vratila i sada je sve u redu po pitanju toga. Moje pitanje je sledeće. Posto ga naravno volim, zelim se udati za njega, sto je i logicno, da li je potrebno raditi novi ritual namenjen bas tome: magija za udaju?

I zanima me da li se i taj obred radi na daljinu kao i prethodni?

Ne, nema potrebe da se radi novi ritual. Jel cilj svake magije je da se spojite ili pomirite i da se veza zavrsi brakom. Ne treba da se radi posebno za udaju ako si vec radila za vracanje. To je dovoljno i doci ce i do braka. Obraduj nas i javi kada te zaprosi  :)