Vesti

SMF - Just Installed!

Ljubavna magija - Kako da se slepo zaljubi u vas?

Admin · 6395

Admin

• Administrator
  • Newbie
    • Pogledaj profil
poslato: Avgust 28, 2018, 01:56:48 posle podne
Ljubavna magija - Kako da se slepo zaljubi u vas?

Kada realnost odbija da se uklopi u nečiju najsnažniju želju, nastaje potreba za magijskim uticajem na stvarnost, potreba za ljubavnom magijom.

Glavni princip magijskog mentaliteta je uverenje da nečije želje i osećanja mogu direktno uticati na zbivanja u spoljašnjem svetu. Veruje se da samom činjenicom da nešto snažno želi osoba "priziva” ili "izaziva” da se upravo tako i dogodi.

Iako se magijski mentalitet pojavio na početku ljudskog društva, povremeno se reaktuelizuje popularnom literaturom koja ga promoviše kao poželjni životni stav.

Kada sama želja nije dovoljna, ljudi smatraju da je potrebno želju izraziti nekim posebnim rečima ili propratiti nekim posebnim postupkom kako bi se povećao učinak na stvarnost. Tako nastaju različite magijske formule i radnje.

U našem narodu su poznati različiti magijski postupci u kojima postoji direktna analogija sa željenim stanjem. Na primer: ako devojka momku kojeg želi podmetne napitak koji sadrži samleven prah od krilca slepog miša, tada će i on postati "slep od ljubavi” za njom.

Ili, ako iz njegove kuće uzme jedan crep i na njega se pomokri, a zatim ga vrati na njegovo mesto, momak će se popišmaniti za njom.

Kada ni ovi magijski postupci nisu uspešni, traži se pomoć "specijaliste", neke moćne osobe koja ume da veštije želi i da veštije baja. Ta osoba je upravo zbog svoje veštine označena kao veštac ili veštica. I ako ni to ne pomogne, to se po pravilu tumači time da su neke moćne mračne sile umešale svoje prste.

Magijski mentalitet je veoma prisutan u našem narodu. Ljudi veruju da se magijski postupci mogu primeniti ne samo da se pridobije partner, već da se nečija veza pokvari, da se nekome oduzme polna moć i slično.

Objašnjenje da je muž počeo da vara svoju ženu jer je svekrva, koja se inače protivila tom braku, postavila "nagaznu magiju” mnogima je sasvim prihvatljivo.

U Negotinskoj krajini, na primer, bockajući iglom jastuk, devojka govori: "Ne bodem jastuk, bodem svog suđenika: u oči, pod oči; u čelo, pod čelo; u srce, pod srce... da ne može da spava, dok mene, Jele, ne dođe da se razgovaramo, da se verimo".

Ljubavna magija nije skup proizvoljnih, bizarnih postupaka, nego logično uređen niz simboličkih radnji gde ništa nije slučajno: ni vreme, ni mesto izvođenja, kao ni postupci ni sredstva.

Istraživanje ljubavne magije otkriva simbolički jezik gde se ključni simboli promena i plodnosti, što je u skladu sa ciljem te magije - da se izazovu promene na sebi, ali i kod momka, da je zavoli i, najzad, da devojka bude plodna u braku.

Fabian Lucis

• Administrator
  • Newbie
    • Pogledaj profil
Odgovor #1 poslato: Septembar 05, 2018, 01:05:53 posle podne
Ljubavna magija se koristi da pretvori snove u stvarnost i da vas osoba koju volite, zavoli.

Zasto je ljubavna magija tako fascinantna, lako je odgovoriti. Zamislite da ste pored osobe koju volite i da ljubav za kojom ste čeznuli, vidite i u njenim očima.

Ako ste duboko zaljubljeni, normalno je da želite da i ona ima slične osjećaje za vas. Tragajući za nacinom za privlacenje ljubavi, znate da vas ništa ne može učiniti sretnijim nego da vas zavoli osoba koju uistinu volite.

Dok se pitate kako da me zavoli, kako privući ljubav voljene osobe ili kako vratiti voljenu osobu, zapravo ste sve udaljeniji od iste jel nesmotrenim postupcima pocinjete da gusite i ona se udaljava. Tada Vam preostaje samo jedna mogucnost: Ljubavna magija.

Negde ste vec culi da su u ljubavi i ratu sva sredstva dozvoljena. No da li je zaista tako? Nije. Ako se vodite zeljom da se osvetite voljenoj osobi, magija vam nece biti dobar saveznik.

Ljubavna magija je u biti ostvarljiva samo ako je vasa namera da uzvratite osecanja koju ce ljubavni ritual izazvati kod voljene osobe.

Kada smo to ustanovili, vazno je znati koja magija deluje, koji se ritual izabrati i koje su najjace ljubavne magije.

Nabrojacemo nekoliko.

Ljubavna magija mislima, jedan od najtezih rituala, magija koja se izvodi samostalno ali kako je potrebno mnogo koncentracije u smirenosti, mnogi je ne mogu izvesti, posebno oni koji su ostavljeni.

Ljubavna magija sa iglom, je ritual koji je za povecanje strasti. Da će ovaj ritual delovati garantuju mnogi koji su ga oprobali.

Ljubavna magija sa slikom je magija za vracanje voljene osobe i radi se na daljinu. Da vam se osoba vrati ili da vas ponovo zavoli.

Ljubavna magija sa medom mi se cini veoma slatko! To je ritual da osoba zaljubi.

Ljubavna magija sa jajetom je obred koji spada u crnu magiju tako da se ne preporucuje. Da bi se ljubavna magija ostvarila kao trajna, treba da izbegavate crnomagijske rituale. U tu grupu spada i Vlaška magija.

Ljubavna magija sa ogledalom je magija na daljinu za privlacenje ljubavi i vracanje voljene osobe.

Magija za ljubav ima sijaset rituala i pa ukoliko ste ikada probali neku od carolija, pisite koje su ljubave cini delovale i sve pojedinosti kao i vasa iskustva sa ljubavnom magijom.

WoWo

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #2 poslato: Septembar 08, 2018, 02:07:51 posle podne
Interesuje me ljubavna magija za vracanje voljene osobe, ako biste podelili iskustva. Koliko vremena treba da magija pocne da deluje, da li ritual ima negativnih posledica?

Fabian Lucis

• Administrator
  • Newbie
    • Pogledaj profil
Odgovor #3 poslato: Septembar 08, 2018, 02:45:54 posle podne
Ljubavna magija se praktikuje pomocu slike voljene osobe i uspesno se radi na daljinu. Njena osnova je Bela magija koja klasifikuje sve rituale koji se koriste za vracanje voljene osobe ili privlacenje ljubavi.

Medju najjace ljubavne magije spada ona koja za cilj nema osvetu nego se zasniva na cistoj ljubavi od strane od onoga ko baca magiju.

Ljubavna magija moze da se radi na daljinu, pomocu slike, katanca, sa iglom ili ogledalom.

Puno vas pita kako se koriste ljubavne cini, ko pravi ljubavnu magiju i koja je ljubavna magija koja djeluje. Ne mogu odgovoriti na pitanje kako napraviti ljubavni ritual ali mozemo analizirati sta nam o tome govore oni koji strucni u ovoj oblasti.

Grigor Harmis Yousif, mag i dobrocinitelj sa visedecenijskim iskustvom u oblasti magije, navodi da nakon sto se ljubavna magija napravi, ne moze se povratiti, pa pre nego se konacno odlucite za ritual, treba razmisliti.

Iskustva ovog prakticara tvrde da je najjaca ljubavna magija - Turska magija za ljubav, koja ozbiljno menja tok necijeg zivota. Ona budi osecanja, toliko jaka da im se niko ne moze odupreti. Grigor Harmis takodje navodi da sto jacite zelite, sanse za uspeh su puno vece. Ko ne veruje u cini za ljubav, ne treba da se nada rezultatu. Poverenje ovde igra veliku ulogu.

Ako zelite da ljubavna magija na daljinu bude uspesna, prvo se brinite za sebe. Morate naci svoj balans i snagu unutar sebe, ne kod nekog drugog.

Magija ne moze delovati ukoliko imate negativan stav prema ritualu. A ako ne mozete biti sretni sami, necete biti sretni ni sa partnerom svojih snova! I tu ni ljubavna magija ne moze pomoci.

Adnan

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #4 poslato: Septembar 08, 2018, 03:31:34 posle podne
Meni je ljubavna magija pomogla da obnovim dugu vezu koja se prekinula jel sam sumnjao u osecanja voljene osobe.

Zapravo, sve je funkcionisalo dobro ali priroda mog posla zahteva da cesto putujem i cinilo mi se da kada smo daleko jedno od drugog da je ona malo hladnija. Poceo sam da se plasim da ce me ostaviti jel sam morao da idem na duzi put i da ostanem u inostranstvu oko godinu dana.

I tako je i bilo, raskinula je sa mnom preko telefona, nije mogla da me ceka. Pomogao mi je Grigor Harmis, radio je ritual ljubavna magija na daljinu. Zatim smo se i pomirili preko telefona i cekala me je da zavrsim obaveze i vratim se u zemlju. Od tada nisam vise imao problema niti strah da otputujem niti je daljina vise uticala na njena osecanja.

Qeqe

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #5 poslato: Septembar 09, 2018, 04:16:43 posle podne
Ja nisam verovao da ljubavna magija moze nesto da promeni u zivotu, a onda sam dosao u situaciju da nisam imao drugog izbora pa sam radio ljubavni ritual.

Zapravo je to bila ljubavna magija za privlacenje ljubavi. Bio sam usamljen i bilo je vrijeme da upoznam nekoga i da se skrasim i tako se dogodilo. Curu sam upoznao dvije nedelje nakon rituala.

Ne znam da li to isto spada u ljubavne vradzbine, nazovite kako zelite, meni je pomogla magija za privlacenje ljubavi.

Queen

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #6 poslato: Septembar 09, 2018, 04:23:08 posle podne
Zasto da ne? Kada krene naopako, ljubavna magija moze itekako da pomogne!

Ko je siguran u svoja osjecanja prema voljenoj osobi, zasto da ne uradi ritual za vracanje ako je to jedino sto moze da pomogne.

Ja sam bila u vezi i on je raskinuo sa mnom. Nisam mogla tek tako da pustim da sve nestane i radila sam ljubavne čini. Pomirili smo se i evo skupa smo godinu dana od tada.

Elion

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #7 poslato: Septembar 10, 2018, 09:46:30 pre podne
Ljubavna magija da se zaljubi u mene je delovala ali sam je posle morao prekinuti jel zapravo nisam voleo tu devojku.

Hteo sam malo eksperimentisati i iskreno nisam verovao da ce ljubavna magija da deluje. Ali ona se bas primila pa sam skontao da nije fer da budem sa nekim kome ne mogu da uzvratim ljubav.

Prekinuo sam taj ritual pa je moj savjet da ispitate sosptvene emocije, ako ne volite osobu nemojte raditi ljubavne bajalice. A oni koji su usamljeni i zele privuci ljubav u zivot, postoje rituali koji su iskljucivo namjenjeni za to.

Ljudi cesto mesaju kada je u pitanju ljubavna magija za vracanje bivse ljubavi i ljubavna magija za privlacenje ljubavi.

Dino

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #8 poslato: Septembar 10, 2018, 09:59:22 pre podne
Ja imam sliku voljene osobe i hteo bih da mi se uradi ljubavni ritual ali ne znam kome da se obratim i koja je najjaca ljubavna magija? Pokusavao sam samostalno da izvedem cini sa slikom i ogledalom ali očigledno je da sam totalni laik a za ljubavni obred je potrebno mnogo znanja. Molim da me neko ko ima iskustva sa ljubavnom magijom uputi kome da se obratim. Hvala.

Fabian Lucis

• Administrator
  • Newbie
    • Pogledaj profil
Odgovor #9 poslato: Septembar 10, 2018, 10:11:22 pre podne
Ljubavna magija sa slikom i ogledalom moze sluziti i za vracanje voljene osobe, i za emotivno vezivanje voljene i za privlacenje ljubavi u zivot.

Ko je na primer vec u vezi u kojoj je ponestalo strasti ili vam se cini da vas partner ne voli kao na pocetku veze, onda se moze raditi ljubavna magija sa medom, da se ucvrsti odnos.

Laik ne moze sam odrediti  koji ritual je najbolji u njegovom slucaju pa preporucujem da se savetujete sa strucnjakom.

Neko bi pomislio da je ljubavna magija sa iglom dobar izbor kada je potrebno oziveti emocije u braku ili vezi ali taj obred nije za to vec se radi samo za strast. Ako je namera vracanje voljene osobe, onda ljubavna magija sa slikom i ogledalom na daljinu.

Dino

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #10 poslato: Septembar 11, 2018, 07:36:49 pre podne
Hvala na odgovoru. Zamolio bih jos da me uputite kome se mogu obratiti i konstatovati se u vezi rituala?

Fabian Lucis

• Administrator
  • Newbie
    • Pogledaj profil
Odgovor #11 poslato: Septembar 11, 2018, 07:45:17 pre podne
Vidi, ja licno za sebe nisam radio ljubavnu magiju jel nsam imao potrebe.

Bavim se samo istrazivanjem iz oblasti magije i Grigor Harmis Yousif je magicar ciji rad pratim i izucavam tri godine unazad. Tako da ti ja jedino njega znam preporuciti ali ne bih znao da ti kazem nista blize, niti koji bi ritual za tebe bio delotvoran niti koliko traje ni koje su najjace ljubavne magije.

Najbolje bi bilo da se konstatujes sa nekim ko ima licno iskustvo sa ljubavnom magijom pa da te uputi.

Wanja

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #12 poslato: Septembar 11, 2018, 09:11:24 pre podne
Meni je pomogla ljubavna magija koju mi je radio Grigor Harmis. Radjen je ritual za vracanje bivse ljubavi jel me je momak ostavio.

Molila sam ga, pregovarala, nagovarala ga na pomirenje i plakala ali time mi je sve vise izmicao. Uhvatila sam sebe da prelazim sve moguce granice i da pocinjem da ga gusim svojim izlivima tuge. Postala sam vise nego ocajna.

Kada sam shvatila da mi to ne pomaze, odlucila sam se za ljubavnu magiju za vracanje voljene osobe. Proslo je nekih desetak dana i pomirili smo se, sa tim da je on mene zvao i molio da se pomirimo. Odnos nam je super, bez trzavica i straha da ce me ostaviti.

Dino

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #13 poslato: Septembar 11, 2018, 09:44:46 pre podne
Isti slucaj sa mnom, valjda u ocaju i ne primetim kada prelazim granicu i sve sto radim da joj dokazem koliko je volim i da treba da pruzimo jos jednu sansu nasoj vezi, samo ispadam budala i udaljavam je od sebe.

Citao sam puno o ljubavnoj magiji i neki kazu da je ne treba raditi, prijatelji savetuju da prihvatim raskid i da je pustim i nastavim dalje, ali ja ne mogu!

Trebam zaista nekoga ko je strucan jel devojka je jako tvrdoglava i znam da kada ona odluci nesto da je to - to. Znam da postoje razne ljubavne bajalice i ljubavni sihiri ali ne znam u cemu je razlika i sta bi u mom slucaju pomoglo.

Kao sto sam spomenuo, pokusao sam sam napraviti ljubavnu magiju ali ja sam laik i ne znam nista o tome pa bih te zamolio ako mozes podeliti kontakt od coveka koji ti je pomogao jel mi je pomoc zaista potrebna.

Volim devojku, nemam nameru da se svetim, samo zelim da bude kao pre, da se volimo i da budemo oboje srecni i znam da mi ljubavna magija u tome moze pomoci.

Wanja

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #14 poslato: Septembar 11, 2018, 01:35:32 posle podne
Razumem te naravno. Volis je iskreno, zelis sa njom ozbiljno i prema tome ne trebas da slusas one koji te savetuju da je ostavis i nastavis dalje. Ko nikada nije voleo ne zna da nije ni malo lako da svemu okrenes ledja i nastavis zivot kao da nikada nije bila deo tebe. Ja se najezim pri pomisli na onaj period patnje, kada se probudim ujutru i moram da prihvatim da on negde vodi drugi zivot bez mene i da nemam pravo vise na njega. To je strasno. :'( Ko je prosao kroz to, zna kako je. Evo kontakt na stranici:

https://ljubavnamagija.site123.me

Pa pisi molim te kako se stvari odvijaju, bas bi volela da se pomirite i da budete srecni.