Vesti

SMF - Just Installed!

Q&A Ljubavna Magija: Pitanja i Odgovori

Fabian Lucis · 6236

Fabian Lucis

• Administrator
  • Newbie
    • Pogledaj profil
poslato: Septembar 13, 2018, 04:47:28 posle podne
Ljubavna magija pitanja i odgovori

Otvaram ovu temu za pitanja i odgovore o ljubavnoj magiji. Sve ono sto vas interesuje, mozete saznati ovde postavljanjem pitanja direktno u komentaru. Takodje mozete i odgovarati na pitanja ostalih clanova foruma.

Sta je ljubavna magija? Kako se izvodi? Koje su najjace ljubavne magije? Zasto je ljubavni ritual jedan od najomiljenijih? Kada je pravo vreme za ljubavnu magiju?

Pitajte, Diskutujmo i Saznajmo!

Bokica

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #1 poslato: Septembar 14, 2018, 08:07:02 pre podne
Pozdrav i hvala sto ste otvorili ovu temu. Pitala bih ako mozete da mi kazete Kako deluje ljubavna magija?

Fabian Lucis

• Administrator
  • Newbie
    • Pogledaj profil
Odgovor #2 poslato: Septembar 14, 2018, 08:11:08 pre podne
Delovanje ljubavne magije

Ljubavna magija deluje na astralnoj ili psihičkoj ravnini - koja je iznad svega telesnog. Budućnost je nepisana i stoga se na nju moze uticati do neke mere.

Buducnost vibrira na osnovu vasih zelja. Zamislite da je ono sto zelite muzika. A buducnost je ples u ritmu zvuka vasih zelja. A sta je onda ljubavna magija.. To je energija koja ono sto zelite sprovodi do ostvarenja. A onda se sigurno pitate, zasto ne mozete biti sa voljenom osobom i pomiriti se bez posredovanja ljubavne magije. Odgovor je jednostavan. Zato sto realnost nije idealna, postoje situacije i problemi koji se ne mogu savladati na fizickom planu i prepreke koje se ne mogu ukloniti.

Kada se raskid dogodi, jedna strana obicno pati, place i moli voljenu osobu za pomirenje. Ali to cesto ne pomaze zato sto je nestalo hemije. E upravo ta hemija je energija, koja je vantelesna a koja je jako vazna u odnosu i ljubavna magija doprinosi upravo stvaranju iste.

Kada "hemija" postane ponovo jaka, parovi osete privlacnost iako su jednom vec jednom bili rastavljeni. Ovo se desava i ako bivsi par zivi daleko jedno od drugog, jel energija, ljubavna magija deluje i na daljinu.

Anci

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #3 poslato: Septembar 14, 2018, 08:23:54 pre podne
Citala sam da postoji puno rituala a ja ne znam za koji da se odlucim.

Moje pitanje je: Koja je razlika izmedju rituala za privlacenje ljubavi u zivot i ljubavne magije za neuzvracenu ljubav?

Pitam jel ne znam koji obred bi pomogao u mom slucaju.

Fabian Lucis

• Administrator
  • Newbie
    • Pogledaj profil
Odgovor #4 poslato: Septembar 14, 2018, 09:40:24 pre podne
Ljubavni ritual za privlacenje ljubavi

Radi za privlacenje ljubavi u zivot, kada zelis da upoznas osobu koja je po tvojim kriterijumima. Ova magija nije namenjena odredjenoj individui ili nekome koga vec poznajes. Obicno je rade oni koji su usamljeni i nemaju srece u ljubavi. Ljubavni ritual za privlacenje ljubavi u zivot im pomaze da najzad sretnu onu pravu i ostvare svoju srecu.

Ljubavna magija za neuzvracenu ljubav

Najtrazenija magija danasnjice. Ritual se radi onda kada je voljena osoba napustila i kada su nestale sve nade da ce se ikada vratiti. Ljubavna magija za neuzvracenu ljubav ili vracanje voljene osobe se izvodi kroz razlicite prakse. Postoji Arapska, Turska, Vlaska, Ciganska, Indijska, pa cak i Crna magija za ljubav. Ukoliko smatras da ti je potreban obred, posavetuj se sa strucnim licem koje ce znanjem odrediti koji ritual je potreban u tvom slucaju, pjel ne deluje svaka magija na isti nacin.

Olivera

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #5 poslato: Septembar 15, 2018, 06:09:17 pre podne
Zelim vratiti bivsu ljubav. Znam da se za to radi ljubavna magija za vracanje voljene osobe. Ali zanima me da li je dovoljan samo jedan ritual?

Fabian Lucis

• Administrator
  • Newbie
    • Pogledaj profil
Odgovor #6 poslato: Septembar 15, 2018, 06:18:09 pre podne
Ljubavna magija za vracanje voljene osobe se radi samo jednom. Nije potrebno da nakon toga radite niti jedan drugi ritual jel on ukljucuje i emotivno vezivanje i vernost.

Ako je neko vec u vezi ili u braku, a samo zeli povecati strast ili osecanja partnera, onda se radi ritual koji je za to namenjen. A kada se radi da se voljena osoba vrati, nema potrebe da se dodatno radi za povecanje emocija niti za strast jel je u ritual za vracanje bivse ljubavi ukljucena i mantra za osecanja. Eventualno mozete uraditi samo jos zastitu, protiv uroka I da osigurate sretnu buducnost i uspeh na svim poljima.

Arnela

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odgovor #7 poslato: Septembar 15, 2018, 06:52:05 pre podne
Zelim vratiti bivsu ljubav. Znam da se za to radi ljubavna magija za vracanje voljene osobe. Ali zanima me da li je dovoljan samo jedan ritual?

Evo sta se meni desilo. Ljubavna magija na daljinu je delovala i momak se vratio. Grigor Harmis Yousif mi je radio ritual i jako sam zadovoljna. Nego, odlazak momka me je toliko poremetio da kada se vratio ja sam se bojala da ce ponovo da me napusti i pitala sa Grigora da mi uradi jos jedan ritual samo namenjen za to, da vise ne odlazi od mene. Medjutim on mi je covek lepo rekao da nema potrebe za tim jel to je vec napravljeno u sa ritualom ljubavna magija za vracanje voljene osobe.

Ali, kako sam ja tvrdoglava, kontaktiram drugu osobu da mi radi i shvatim da sam pogresila sto nisam poslusala Grigora. Dobila sam nesto sto je sasvim neprirodno.

Nakon prvog ljubavnog obreda sam dobila tacno sta sam zelela, momak se vratio i bio je super prema meni, pazljiv taman onoliko koliko treba, sa merom. Nakon ovog drugog rituala koji je bio apsolutno suvisan, poceo je cudno da se ponasa, neprirodno. Zove previse i ne moze da podnese ako smo jedan dan razdvojeni, sto je pocelo da me gusi.

Zato ti je moj savet, uradis jednom i ako se momak vrati, znaci da je ljubavna magija delovala i tu se zaustavi, ne treba vise nista, dovoljan je samo jedan ritual.